Valitud nimekiri: Safer Internet Day Awards 2020 – Post Primary
Pildivõistlus
Eelnimekiri:
- Eureka keskkool, Co. Meath
- St. Mary keskkool, Limerick
- Drimnaghi lossi keskkool, Dublin
- Columba kolledž Stranorlar, Co. Donegal
Plakati konkurss
Eelnimekiri:
- Ruth Lawton, Bride College, Wexford
- Karolina Lukseviciute, Eureka keskkool, Meath
- Esitluskolledž, Carlow
- Carra Byrne, ettekanne De La Salle kolledžist, Carlow
- Matthew Willis, St. Patricku kolledž, Cavan
- Dylan O’Connell, Youthreach O’Connell Avenue, Limerick
- Jade Keating, võõrutuskeskus
Kirjutamisvõistlus
Eelnimekiri:
- FCJ Bunclody, Co. Wexford
- Courtney Cox, Youthreach O’Connell Avenue, Limerick
Tehnoloogia parim kasutamine
Eelnimekiri:
- CBS The Green, Tralee, Co. Kerry
- Kingswoodi kogukonna kolledž, Dublin
- Gaelcholáiste Luimnigh
- St. Mary's School Strokestown, Co. Roscommon
Videovõistlus
Eelnimekiri:
- St. Mary keskkool, Limerick
- Gaelcholáiste Luimnigh
- River Branchi kolledž, Co. Wicklow
- Sacred Heart School Tullamore, Co. Offaly
- Sion Hilli Dominikaani kolledž, Dublin
Parim sotsiaalmeedia kampaania
Eelnimekiri:
- Sacred Heart School, Tullamore, Co. Offaly
- St. Patricku põhikool, Shannon, Co. Clare
- Kinsale Community School, Co. Cork
- Carlowi kolledži esitlus
Kõige tõhusama küberkiusamise vastase auhind
Eelnimekiri:
- Grange Community College, Dublin
- Drimnaghi lossi keskkool, Dublin
- St. Mary's School Strokestown, Co. Roscommon
- Kinsale Community School, Co. Cork
- St. Patricku kolledž, Co. Cavan
Õpetaja auhind
Eelnimekiri:
- Patrick Huff, St. Mary keskkool, Limerick
- Katherine Scully, Newbridge College, Co. Kildare
- Jennifer Stack, CBS The Green, Tralee, Co. Kerry
- Nicola Carley, St. Mary's College, Cobh, Co. Dublin. Kork
- Gillian Kaye, Dominikaani kolledž Sion Hill, Dublin
- Claire Treanor, Loreto Kilkenny
Parim üldine kampaania
Eelnimekiri:
- St. Attracta kogukonnakool, Tubbercurry, Co. Sligo
- CBS The Green, Tralee, Co. Kerry
- Gaelcholáiste Luimnigh
- River Branchi kolledž, Co. Wicklow